Sipariş ve Teslimat Şartları
Firmamız için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır. Ödeme işlemlerinizi tamamlanmasından sonra size e-posta ile sipariş bilgisi gönderilir. Normal şartlarda, firmamızdan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde elinize geçen e-posta' dan sonraki ilk 3 iş günü içerisinde ulaştırılır. Cuma günleri saat 15:00' dan sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde gönderim yapılmaz.

Sipariş teslimleri

S Verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde teslim edilir. Saat 15:00' dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde gönderim yapılmaz.

Teslimat ve Kargo Ücretleri

- Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.
- Firmamız yurtdışı teslimat yapmamaktadır. Yurtdışı teslimatlar, gerekli yasal düzenlemelerin tamamlanması sonrası başlatılacaktır.
- Firmamız'da satışı yasak ve kısıtlı olan ürünler bulunmamaktadır.
- Firmamız, etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, bu tip ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezentasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.
- Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...
- Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için Müşteri Hizmetleri Yetkilisine e-posta göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.