Hakkımızda


The Baby Kingdom(Bebek Krallığı) İngiliz ortaklı bir firmadır ve %90 üzeri ürünleri Ingiltere'den , ithaldir.
The Baby Kingdom(Bebek Krallığı) 2011 yılında bebek, çocuk-ergen,yetişkinlere hitap eden bir e-alışveriş sitesi olarak, minik adımlarla ve en sağlam şekilde sektördeki yerini almıştır.
Yurtdışındaki deneyimlerimize dayanarak Türkiye'deki bebek ve çocuk ihtiyaçlarına yönelik eksikleri(özellikle bebek-çocuk oyuncakları, yüzme ekipmanları, zeka geliştirici hobi ve oyunlar, ebeveynlere kolaylık sağlayan faydalı ürünler) gördük.
İlk olarak, kendi çocuklarımızın ihtiyaçlarını sağlıklı, kaliteli ve değişik ürünlerle karşıladık. Neden tüm bebek-çocuklar bu imkanlardan yararlanamasın diye düşündük ve böylece çıkış felsefemizi oluşturduk.
Ürünlerimizin tamamı İngiltere'den ithal olup; hijyenik koşullarda üretilmiş, farklı dizayn ve amaçlarda ürünlerdir. Ürünlerimizin tamamı görsel öğelerle(resim, video) ve tanıtım yazıları ile sizlerin izlenimine ve satışına sunulmuştur.
Satıştaki ürünlerimizin %90ı depomuzda hazır olarak stoklanmaktadır. Amacımız, sipariş verdiğiniz ürünleri en kısa zamanda, en güvenilir şekilde sizlere ulaştırabilmektir. Firmamız bünyesinde lojistik, kurye ve gümrükleme(www.mission.com.tr) departmanlarını yer aldığından dolayı bu giderlerimizi minimize ederek ürünlerimizin fiyatlarına sizler için yansıttık. Ürünlerimizden Traykit(Özel Çanta) ve Protectishade(Güneşlik) BBC DragonsDens?den kabul görmüştür.
Peki nedir bu BBC Dragons Den ? İngiltere'deki BBC kanalında yayınlanan bu Realtyshow gerçekleştirmek ve geliştirmek istediği projesi olan fakat nereden yatırıcımcı bulacağını bilemeyen herkese açık bir programdır. Yatırımcılar beğendikleri projelere sermaye verirler. Ayrıca, Traykit British Airways'den de kabul görmüştür. Daima en yeni, en kaliteli ve en farklı ürünlerle karşınızda olacağız. Bizi takip ediniz.